Filtruj według
Kategorie
Cena
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki BASEUS

Baseus jest innowacyjną cyfrową marką konsumencką, wchodzącą w skład Shenzhen Besing Technology Co., Limited. Została założona w 2011 r. Swój proces produkcji opiera na myśleniu projektowym, które zaczyna się w już głowach klientów. Działania firmy są nastawione na człowieka. Łączą badania i rozwój z nowoczesnym projektowaniem oraz produkcją i sprzedażą.


Innowacyjność, kreatywność, funkcjonalność


Baseus jest innowacyjną cyfrową marką konsumencką, wchodzącą w skład Shenzhen Besing Technology Co., Limited. Została założona w 2011 r. Swój proces produkcji opiera na myśleniu projektowym, które zaczyna się w już głowach klientów. Działania firmy są nastawione na człowieka. Łączą badania i rozwój z nowoczesnym projektowaniem oraz produkcją i sprzedażą.

Nazwa Baseus pochodzi od sloganu “base on user”, czyli oparty na użytkownikach. Oznacza to, że działania firmy skupione są na odbiorcach. Każdy projekt rozpoczyna się od określenia potrzeb użytkowników, przy jednoczesnej dbałości o wysokie walory estetyczne i praktyczne.

W ciągu 8 lat istnienia na rynku, firma stała się wiodącą marką w branży elektroniki użytkowej. Swoją filozofię projektowania opiera na innowacyjnych rozwiązaniach, nowoczesnym designie oraz praktycznych zastosowaniach. Jej produkty oparte są na najnowszych technologiach i wykonane z materiałów przyjaznych środowisku, stanowią połączenie piękna z funkcjonalnością. Dbałość o każdy detal wytwarzanego przedmiotu to cecha charakteryzująca markę.

Technika i jakość

Oprócz innowacyjnych technologii, firma Baseus bazuje również na odpowiednim zapleczu technicznym i jakościowym. Współpracuje z producentami najwyższej jakości materiałów oraz uznanymi projektantami. Dzięki temu jej produkty odpowiadają w pełni na potrzeby klientów.

W 2019 roku powstało Laboratorium Baseus, które zatrudnia 35 profesjonalnych inżynierów jakości, dbających o każdy szczegół procesu powstania produktu.

Każdy produkt, zanim wejdzie na rynek, przechodzi kontrolę jakości, która pozwala wyeliminować ewentualne wady pojedynczych egzemplarzy. W ten sposób klienci zyskują pewność, że zakupiony towar spełni ich oczekiwania.

Wynikiem dbałości o jakość produktów jest również przeprowadzona przez firmę certyfikacja. Dzięki niej klienci Baseus mogą kupować towary w różnych częściach świata, mając pewność, że otrzymają wysokiej jakości produkt.

Produkty szyte na miarę

Na początku swojej działalności, firma Baseus zajmowała się głównie produkcją akcesoriów do telefonów. Stopniowe poszerzanie sieci klientów o nowe rynki zbytu oraz ciągłe udoskonalanie produktów spowodowały, że marka zdecydowała się jeszcze bardziej wyjść naprzeciw oczekiwaniom odbiorców.

W 2019 roku firma Baseus wkroczyła w erę 3.0 i zaczęła tworzyć nowe linie produktowe, tym samym rozwijając nowoczesny model projektowania. Obecnie marka posiada 11 kompletnych linii produktowych, m.in.: akcesoria do gier, sprzętu audio, akcesoria biurowe, samochodowe oraz do domu. Dodatkowo nieustannie udoskonala swoje wyroby i czyni je coraz bardziej inteligentnymi, tak aby móc w pełni zaspokoić potrzeby klientów.

Wizja firmy

Firma Baseus dokłada wszelkich starań, aby akcesoria cyfrowe przez nią produkowane były wysokiej jakości, praktyczne i designerskie zarazem. Będąc w ich posiadaniu, naprawdę poczujesz się lepiej.

Baseus wierzy, że siła tkwi w prostocie i pięknie, dlatego ich produkty są proste i użyteczne zarazem.

Motto firmy: „Oparty na użytkownikach” odzwierciedla podstawowe przekonanie, że Ty - jako użytkownik akcesoriów Baseus - odgrywasz kluczową rolę w rozwoju i ewolucji jej produktów.

Misją firmy Baseus jest polepszenie życia użytkowników w zgodzie z wymogami rynku. Dlatego stara się zawsze być o krok do przodu, wyprzedzając trendy i przechodząc na wyższy poziom zaangażowania społecznego. Jednocześnie troszczy się o klientów, rozwijając swoje produkty właśnie dla nich.