Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki CHEMACHEMA rozpoczęła działalność w 1957 roku. Jesteśmy pionierami na polskim rynku w obszarze produkcji środków ochrony antykorozyjnej - przede wszystkim szeroko stosowany BITEX do konserwacji podwozia oraz FLUIDOL do konserwacji profili zamkniętych.CHEMA rozpoczęła działalność w 1957 roku. Jesteśmy pionierami na polskim rynku w obszarze produkcji środków ochrony antykorozyjnej - przede wszystkim szeroko stosowany BITEX do konserwacji podwozia oraz FLUIDOL do konserwacji profili zamkniętych.


Produkujemy również preparaty olejowe dla przemysłu - MULTAKOR, KONCENTRAT W68 - oraz do użytku warsztatowego, jak INHIBOL będący zamiennikiem WD40 czy ELEKTROSOL, pozwalający na jednoczesne czyszczenie i konserwację styków i urządzeń elektrycznych, a także preparaty do czyszczenia i konserwacji broni - linia W68 BROŃ.

Jako pierwsi w Polsce, pod koniec lat osiemdziesiątych wprowadziliśmy do naszych produktów lotne inhibitory korozji, których również jesteśmy autorami.

Wszystkie wytwarzane przez nas produkty od początku procesu technologicznego aż do produktu finalnego  powstają w naszym zakładzie. Pozwala to na całkowitą kontrolę przebiegu produkcji oraz pozwala nam zaoferować produkty dostosowane do konkretnych potrzeb klienta, jak smary, preparaty woskowe i olejowe.

Oferujemy również usługi produkcji kontraktowej na naszej infrastrukturze produkcyjnej.