Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki ArmorAll

ARMOR ALL

Już od 1962 r. Armor All® zapewnia pojazdom czystość i ochronę. Ciesz się niezmiennie najlepszymi rezultatami, stosując nasze renomowane produkty, od środków zabezpieczających po odświeżacze powietrza – i nie tylko. Już dziś odkryj gamę produktów Armor All, które pozwolą Ci w prosty sposób chronić i czyścić Twój samochód.

Firma Armor All® powstała w 1962 roku, gdy zdolny chemik odkrył „cudowną recepturę”, chroniącą gumę, plastik i winyl przed promieniowaniem UV i ozonem. Dziesięć lat później firma przekształciła się w Armor All® Protectant.

Od tego czasu Armor All® rosła w siłę, tworząc szeroką gamę innowacyjnych produktów klasy premium do pielęgnacji pojazdów, w tym odświeżaczy powietrza, środków dezynfekujących i regenerujących oraz ściereczek. Ponad pół wieku innowacji i ciężkiej pracy pozwoliło nam stworzyć produkty, które ułatwiają czyszczenie, odświeżanie i ochronę samochodów.

Jako liderzy w branży dalej działają w tym samym duchu, opracowując nowe produkty i technologie.

Misją firmy ARMOR ALL  jest umożliwienie wszystkim skutecznego czyszczenia, nabłyszczania, ochrony i odświeżania samochodów, a także promowanie pasji do motoryzacji. Produkty tej marki są stworzone po to, żeby chronić samochody przed codziennymi zagrożeniami. Zabezpiecz swój samochód na co dzień dzięki Armor All®.