Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki VenissProducent niezwykle subtelnych i świeżych zapachów, perfum, które zostały stworzone tak, by delikatnie i w nienarzucający się sposób towarzyszyć Ci przez cały  dzień. Te wyjątkowe, idealnie wyważone aromaty zostały zamknięte w  eleganckim i szykownym opakowaniu. Veniss zadbało o każdy detal, stawiając  na elementy najwyższej jakości – naturalna drewniana nasadka dodatkowo  podkreśla klasę produktów.

Indeks: ZAP000752

Veniss

VENISS Perfumy - Moonlight

Moonlight - Wyjątkowo aromatyczny a zarazem świeży zapach, lekko słodki i korzenny. Wyczuwalne nuty: gałka muszkatołowa, śliwka, pomarańcza, cynamon, wanilia.

Cena 44,99 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: ZAP000755

Veniss

VENISS perfumy - glossy

Glossy - Delikatny orzeźwiający zapach połączony lekkimi nutami wanilii i cytrusów. Wyczuwalne nuty: jabłko, drzewo cedrowe, bergamota, cytryna, wanilia.

Cena 44,99 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24hProducent niezwykle subtelnych i świeżych zapachów, perfum, które zostały stworzone tak, by delikatnie i w nienarzucający się sposób towarzyszyć Ci przez cały  dzień. Te wyjątkowe, idealnie wyważone aromaty zostały zamknięte w  eleganckim i szykownym opakowaniu. Veniss zadbało o każdy detal, stawiając  na elementy najwyższej jakości – naturalna drewniana nasadka dodatkowo  podkreśla klasę produktów.