Filtruj według
Kategorie
Cena
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki DruchemaDruchema jest czeskim koncernem chemicznym z ponad pięćdziesięcioletnią tradycją. Firma została założona 4 czerwca 1951r. w Pradze, jako zrzeszenie spółdzielni dostarczających produkty i usługi dla przemysłu chemicznego.


W krótkim okresie, dzięki wysokiej jakości swoich produktów i szeroko rozwiniętej sieci zakładów produkcyjnych, Druchema stała się największym dostawcą produktów chemicznych w Czechosłowacji.

W 1995 roku Druchema weszła w skład holdingu INEKON GROUP. Owocem tej współpracy było całkowite zmodernizowanie firmy i dostosowanie do europejskich standardów.

Obecnie w ofercie Druchemy znajduje się szeroki wachlarz produktów, począwszy od środków czyszczących do użytku domowego i dla profesjonalistów, a skończywszy na wysokowydajnych kosmetykach samochodowych i chemii motoryzacyjnej.

Druchema dostarcza swoje produkty na polski rynek od ponad 10 lat. Po zakończeniu współpracy handlowej z dotychczasowym importerem, Druchema wraca ponownie na nasz rynek, chcąc zapewnić polskim klientom dostęp do tanich i jednocześnie wysokiej jakości produktów.

Pierwszym krokiem nawiązanej współpracy z firmą P.P.H. Parys jest ponowne wprowadzenie na nasz rynek pod marką Druchema ORIGINALTEMPO, oryginalnej czeskiej pasty do karoserii, znanej klientom z doskonałej jakości i skuteczności działania.