Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Nanoclean Air

Biobójcze produkty myjąco-dezynfekujące NANOCLEAN® AIR to rewolucyjne rozwiązanie, dzięki którym Twoja klimatyzacja będzie wolna od wszelkiego typu drobnoustrojów.

Indeks: KOS002903

Nanoclean Air

NANOCLEAN AIR AC8 400ml - pianka do czyszczenia klimatyzacji uniwersalna

Czyszczenie, odgrzybianie i kompleksowa dezynfekcja klimatyzacji i wentylacji w domu oraz w samochodach. Zabija wszystkie Wirusy, Bakterie, Grzyby, Drożdże, Spory, Prątki w krótkim czasie. Zabija bakterie Legionella Pneumophila w czasie 1 minuty. Preparat do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji samochodowej jak i odgrzybiania klimatyzatora w domu w...

Cena 55,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Preparaty biobójcze NANOCLEAN® do dezynfekcji powierzchni

Biobójcze produkty myjąco-dezynfekujące NANOCLEAN® AIR to rewolucyjne rozwiązanie, dzięki którym Twoja klimatyzacja będzie wolna od wszelkiego typu drobnoustrojów. W naszej ofercie znajdziesz wiele interesujących preparatów, które są bezpieczne dla użytkowników oraz większości materiałów powierzchni wymagających czyszczenia i dezynfekcji. Możesz je wykorzystać na potrzeby klimatyzacji pojazdów, budynków, a także do czyszczenia i dezynfekcji wszelkich powierzchni płaskich w biurze, w domu i w pojazdach.

Środki NANOCLEAN® AIR są dostępne w kilku wariantach zapachowych, dlatego łatwiej dostosujesz je do własnych potrzeb.

Wedle upodobań można zastosować NANOCLEAN® AIR w postaci pianki w aerozolu, koncentratu i płynu gotowego do użycia. Preparaty można stosować przez natrysk, kąpiel, natrysk ciśnieniowy i zamgławianie na większości powierzchni.

Preparaty do czyszczenia i dezynfekcji klimatyzacji budynków

Nowoczesne obiekty biurowe czy mieszkalne coraz częściej korzystają z klimatyzacji, która zapewnia optymalną temperaturę w pomieszczeniach, bez względu na porę roku. Stosując takie rozwiązanie w domu lub firmie, musisz pamiętać o systematycznym czyszczeniu i dezynfekcji całego układu.

Do tego celu doskonale nadają się preparaty NANOCLEAN® AIR, gwarantujące zadowalający efekt biobójczy. Pozwolą Ci one usunąć z wentylacji groźne wirusy, bakterie, grzyby, drożdże, spory i prątki w czasie już 5 minut. Jednocześnie zadbasz o komfort pracy i komfort użytkowników klimatyzacji pozostawiając miły zapach po serwisie. Dodatkowo można łatwo i skutecznie dezynfekować całe pomieszczenia poprzez zamgławianie.

Preparaty do odgrzybiania klimatyzacji pojazdów

Jeśli zależy Ci na ekonomicznym rozwiązaniu, to preparat NANOCLEAN® AIR w formie koncentratu będzie najlepszą opcją. Ten wydajny płyn stosowany 1:20 z wodą starczy na naprawdę długo, a jego cena jest bardzo konkurencyjna, wymaga jednak użycia specjalnych lanc i sprzętów dozujących pod ciśnieniem. Polecamy także środek biobójczy w formie pianki w aerozolu, który znacznie ułatwi regularne czyszczenie dowolnych powierzchni. Na potrzeby klimatyzacji możesz też sięgnąć po wygody płyn gotowy do użycia NANOCLEAN® AIR GDU natychmiast po otwarciu opakowania. Sprawdź też pozostałą ofertę i zadbaj o prawidłową dezynfekcję domu, firmy i pojazdów.