Filtruj według
Kategorie
Cena
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Filtron

Od czasów powstania w 1982 r. specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości filtrów dla motoryzacji, maszyn i urządzeń silnikowych, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.

Od czasów powstania w 1982 r. specjalizujemy się w produkcji wysokiej jakości filtrów dla motoryzacji, maszyn i urządzeń silnikowych, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.
Dynamiczny rozwój sprawił, że jesteśmy dzisiaj firmą o światowym zasięgu działania. Ponad połowę naszych wyrobów eksportujemy m.in. do Niemiec, Wielkiej Brytanii, Francji, Irlandii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Szwajcarii, Rosji, Grecji, Włoch, Portugalii, Hiszpanii, Bułgarii, Czech, na Ukrainę, Węgry oraz do Ameryki i Afryki.
Należymy do międzynarodowego koncernu motoryzacyjnego Affinia Group, lidera w projektowaniu, produkcji, dystrybucji oraz marketingu na globalnym rynku części zamiennych i heavy-duty.

Ciągłe inwestowanie w zautomatyzowane procesy produkcji, nowe rozwiązania technologiczne, wydajne i nowoczesne linie produkcyjne czy nieustanne poszukiwanie lepszych metod pracy, zapewniają wysoką i powtarzalną jakość produkowanych przez nas filtrów.

Nasza oferta handlowa to ponad 2300 typów filtrów w jakości wyposażenia fabrycznego. Jesteśmy dostawcą filtrów do takich firm jak: Volkswagen, General Motors, Ford, Land Rover, Jaguar, Mercedes-Benz, Saab, Lotus, Harley&Davidson, Suzuki, Aston Martin.
Filtry marki FILTRON przeznaczone na rynek części zamiennych są produkowane dokładnie według tych samych standardów co dostarczane do producentów samochodów.

Posiadamy najnowocześniejsze w Europie laboratorium, w którym na stanowiskach do badania filtrów powietrza, oleju i paliwa prowadzimy zgodnie z międzynarodowymi standardami bardzo szczegółowe kontrole surowców, detali produkcyjnych oraz wyrobów gotowych. Posiadamy wydział metrologii dedykowany bieżącej produkcji i narzędziowni.