Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Carmotion

Carmotion to dynamicznie rozwijającą się polska firmą, której głównym przedmiotem działalności jest opracowanie, produkcja i dystrybucja wysokiej jakości akcesoriów do samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Indeks: AKC002839

Carmotion

CARMOTION folia do przyciemniania 50x300 - black

Folia do szyb o wymiarach 50x300cm. Folia jest pozbawiona uszkodzeń mechanicznych i wizualnych. Folię mocujemy za pomocą wody lub płynu do szyb od wewnętrznej strony pojazdu. Folia zapewnia komfort jazdy w słoneczne dni, a także zmniejsza nagrzewanie auta nawet o 60%.

Cena 18,99 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Carmotion to dynamicznie rozwijającą się polska firmą, której głównym przedmiotem działalności jest opracowanie, produkcja i dystrybucja wysokiej jakości akcesoriów do samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Od początku istnienia firma działa w obrębie branży motoryzacyjnej. Ukierunkowanie na akcesoria samochodowe nastąpiło w roku 2003, kiedy jeszcze pod nazwą JAMAX rozpoczęła sprzedaż detaliczna, głównie za pośrednictwem różnego rodzaju serwisów internetowych. W ciągu kilku lat udało się firmie Carmotion rozwinąć sprzedaż na tyle mocno, że zaopatrywanie się w produkty u wielu krajowych i zagranicznych dostawców przestało być dla nas wystarczające. W roku 2007 nawiązali współpracę z różnymi fabrykami w kraju i za granicą aby zaspokoić zapotrzebowanie ilościowe oraz asortymentowe.

W 2010 roku, po osiągnięciu szczytowych wyników w handlu internetowym podjęto decyzję o stopniowym zamknięciu tego kanału sprzedaży i przejściu na model dystrybucyjny. W 2012 roku firma zmieniła nazwę, powstała marka CARMOTION. Dynamicznie rozwijając ofertę produktową pilnowano jednocześnie, aby relacja między dobrą jakością produktów i ich ceną była na jak najwyższym poziomie. Okazało się to słuszną strategią, która stała się mottem na przyszłość.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na dobrej jakości elementy oświetlenia, jeszcze w tym samym, 2012 roku, powstała marka VISION, pod którą do dziś oferujemy żarówki halogenowe, ksenonowe, diodowe oraz różnego rodzaju produkty peryferyjne jak gniazda żarówek, okablowanie i osprzęt oświetlenia ksenonowego itp.