Filtruj według
Kategorie
Cena
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Carmotion

Carmotion to dynamicznie rozwijającą się polska firmą, której głównym przedmiotem działalności jest opracowanie, produkcja i dystrybucja wysokiej jakości akcesoriów do samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Indeks: AKC002839

Carmotion

CARMOTION folia do przyciemniania 50x300 - black

Folia do szyb o wymiarach 50x300cm. Folia jest pozbawiona uszkodzeń mechanicznych i wizualnych. Folię mocujemy za pomocą wody lub płynu do szyb od wewnętrznej strony pojazdu. Folia zapewnia komfort jazdy w słoneczne dni, a także zmniejsza nagrzewanie auta nawet o 60%.

Cena 18,99 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Carmotion to dynamicznie rozwijającą się polska firmą, której głównym przedmiotem działalności jest opracowanie, produkcja i dystrybucja wysokiej jakości akcesoriów do samochodów osobowych oraz ciężarowych.

Od początku istnienia firma działa w obrębie branży motoryzacyjnej. Ukierunkowanie na akcesoria samochodowe nastąpiło w roku 2003, kiedy jeszcze pod nazwą JAMAX rozpoczęła sprzedaż detaliczna, głównie za pośrednictwem różnego rodzaju serwisów internetowych. W ciągu kilku lat udało się firmie Carmotion rozwinąć sprzedaż na tyle mocno, że zaopatrywanie się w produkty u wielu krajowych i zagranicznych dostawców przestało być dla nas wystarczające. W roku 2007 nawiązali współpracę z różnymi fabrykami w kraju i za granicą aby zaspokoić zapotrzebowanie ilościowe oraz asortymentowe.

W 2010 roku, po osiągnięciu szczytowych wyników w handlu internetowym podjęto decyzję o stopniowym zamknięciu tego kanału sprzedaży i przejściu na model dystrybucyjny. W 2012 roku firma zmieniła nazwę, powstała marka CARMOTION. Dynamicznie rozwijając ofertę produktową pilnowano jednocześnie, aby relacja między dobrą jakością produktów i ich ceną była na jak najwyższym poziomie. Okazało się to słuszną strategią, która stała się mottem na przyszłość.

W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na dobrej jakości elementy oświetlenia, jeszcze w tym samym, 2012 roku, powstała marka VISION, pod którą do dziś oferujemy żarówki halogenowe, ksenonowe, diodowe oraz różnego rodzaju produkty peryferyjne jak gniazda żarówek, okablowanie i osprzęt oświetlenia ksenonowego itp.