Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Rodzaj maszyny
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Evoxa

Evoxa o sobie:

Od 2016 roku dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla detailingu i lakiernictwa. Rozpoczynaliśmy z trzema modelami polerek a obecnie w naszej ofercie znajduje się 20 modeli. Oferujemy polerki rotacyjne, mimośrodowe tzw. Dual Action a także planetarne. Nasza oferta skierowana jest do detailerów, lakierników, stolarzy, szkutników a nawet do firm polerujących szkło lub kompozyty.

Evoxa o sobie:

Od 2016 roku dostarczamy profesjonalne rozwiązania dla detailingu i lakiernictwa. Rozpoczynaliśmy z trzema modelami polerek a obecnie w naszej ofercie znajduje się 20 modeli. Oferujemy polerki rotacyjne, mimośrodowe tzw. Dual Action a także planetarne. Nasza oferta skierowana jest do detailerów, lakierników, stolarzy, szkutników a nawet do firm polerujących szkło lub kompozyty. Jako jedyni na rynku posiadamy małą polerkę planetarną z talerzem 75mm (HDX5) a ostatnio do naszej rodziny dołączył Pixel  z którego jesteśmy szczególnie dumni. To minipolerka akumulatorowa oparta na silniku bezszczotkowym a jej najważniejszą cechą jest regulowana głowica która pozwala w łatwy sposób dotrzeć w różne zakamarki np. pod klamki. Pixel może pracować jako rotacja, DA10 mm lub z mini stożkami na trzpieniu 3mm.

Ponadto cały czas rozwijamy naszą linię akcesoriów z logo Sleeker a szczególne miejsce wśród nich zajmują pady polerskie gąbkowe oraz z różnych futer. Cała nasza seria padów jest bardzo chwalona przez użytkowników za jakość wykonania, wytrzymałość i efekty jakie można nimi uzyskać.

Cztery lata temu rozpoczęliśmy starania nad pozyskaniem past polerskich w celu zapewnienia kompleksowości naszej oferty. Testowaliśmy dziesiątki próbek od kilku europejskich producentów. W efekcie, wiosną 2021 roku pojawił się nasz dwukrokowy system polerski Sleeker, który bazuje na nowoczesnej kombinacji tlenku aluminium i unikalnej krzemionki w dyspersji wodnej i to był strzał w dziesiątkę. Pasty te w połączeniu z naszymi padami a zwłaszcza futrami pozwalają w pełni wykorzystać potencjał naszych najnowszych polerek Dual Action i zdobywają coraz większe grono wiernych i użytkowników.