Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Motip

Motip

W 1998 roku firma MOTIP B.V. połączyła się z DUPLI-COLOR, tworząc Grupę MOTIP DUPLI. Od 2021 roku spółka, pod którą podlega MOTIP, będzie działać pod nazwą European Aerosols. European Aerosols z markami MOTIP, DUPLI-COLOR, presto, ColorMatic i markami własnymi jest obecnie liderem na rynku w zakresie puszek z aerozolem i działa w całej Europie.

Indeks: CHE000670

Motip

MOTIP Alu-Cynk 400ml

Najwyższej jakości, szybkoschnący spray aluminiowo-cynkowy o dobrych właściwościach wypełniających i doskonałym przyleganiu przeznaczony do stali ocynkowanej i surowej.

Cena 42,99 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: LAK000765

Motip

MOTIP Lakier Czarny Mat 500ml

Szybkoschnący lakier akrylowy o dobrych właściwościach kryjących i doskonałym przyleganiu do powierzchni z drewna, metalu, szkła, różnych rodzajów tworzyw sztucznych.

Cena 25,99 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Motip

W 1998 roku firma MOTIP B.V. połączyła się z DUPLI-COLOR, tworząc Grupę MOTIP DUPLI. Od 2021 roku spółka, pod którą podlega MOTIP, będzie działać pod nazwą European Aerosols. European Aerosols z markami MOTIP, DUPLI-COLOR, presto, ColorMatic i markami własnymi jest obecnie liderem na rynku w zakresie puszek z aerozolem i działa w całej Europie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i bogatej fachowej wiedzy, firma European Aerosols jest wyspecjalizowana w rozwoju, produkcji i dystrybucji puszek do rozpylania i markerów z farbą. Wypełniacze, puszki do użytku z pędzlem, wyzwalacze i fiolki uzupełniają ogólną koncepcję firmy.

European Aerosols działa głównie na rynku motoryzacyjnym, DIY i przemysłowym z szeroką gamą puszek z aerozolami. Od wysokiej jakości lakierów (samochodowych) po bardziej techniczne produkty, takie jak środki do czyszczenia hamulców i silikony w sprayu. Co roku Grupa European Aerosols produkuje ponad 150 milionów puszek