Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki BRC


BRC Gas Equipment


BRC Gas Equipment jest znakiem towarowym należącym do M.T.M. s.r.l., włoskiego lidera w produkcji i sprzedaży części i systemów samochodowych LPG i CNG. Silna obecność ugruntowana na całym świecie poprzez obecność wyłącznych dystrybutorów.

Indeks: CHE000755

BRC

BRC Petrol Additive 300ml - środek do czyszczenia instalacji zasilanej benzyną

BRL9730 to profesjonalny środek czyszczący o właściwościach smarnych do czyszczenia całej instalacji zasilania benzyną ołowiową i bezołowiową, nadający się do silników gaźnikowych oraz z elektronicznym wtryskiem , łącznie z wszystkimi nowoczesnymi silnikami z wtryskiem wielopunktowym oraz bezpośrednim jak FSI,TFSI ,ECO BOOST,SKY ACTIVE itp.

Cena 49,90 zł
Więcej
Chwilowo niedostępny

Firma M.T.M. S.r.l. właściciel markai BRC jedyny producent  na świecie kompletnej instalacji zasilania paliwem alternatywnym, począwszy od wielozaworu przez reduktor na wtryskiwaczach i elektronice kończąc. M.T.M. to włoska firma z siedzibą w Cherasco (Cuneo) posiadająca prawa do znaku towarowego BRC Gas Equipment.

Jest ona światowym liderem w produkcji i sprzedaży komponentów oraz kompletnych systemów zasilania gazem.
Firma M.T.M. - BRC Gas Equipment powstała w roku 1977 i od tego czasu obserwujemy jej dynamiczny rozwój.

W ciągu kilku lat stała się jednym z najważniejszych producentów systemów wykorzystujących paliwa alternatywne.

Pierwszy etap rozwoju firmy związany głównie z produkcją wielozaworów - zakończył się w latach osiemdziesiątych, od kiedy to M.T.M. - BRC Gas Equipment rozpoczęła produkcje pełnej gamy produktów GPL/metan, lokując się tym samym w światowej czołówce technologicznej.

Dzięki temu juz w roku 1991 firma sprzedała pierwszy elektroniczny system kontroli spalania, a w 1996 - pierwszy włoski system wtrysku fazy lotnej GPL i CNG.

Obecnie firma zatrudnia 250 osób pracujących w trzech fabrykach, które zajmują powierzchnie całkowitą 29.000 m2. Dzięki sieci dystrybucji złożonej z ponad 100 przedstawicieli działających w ponad 60 krajach marka BRC osiągnęła duże znaczenie zarówno we Włoszech, jak i na rynkach międzynarodowych. 25 lat doświadczeń, ciągłych badań i poszukiwań nowych rozwiązań technicznych oraz dbałość o klienta i wysoki poziom wyszkolenia instalatorów, pozwoliły firmie cieszyć się szacunkiem klientów i użytkowników naszych systemów.


Produkty BRC

M.T.M - BRC Gas Equipment produkuje pełną gamę systemów konwersji w samochodowych systemach zasilania GPL/metan, które mogą zaspokoić wszystkie wymagania rynku: począwszy od prostych systemów do pojazdów gaźnikowych, przez wysoko wyspecjalizowane systemy w pojazdach spełniających normę Euro IV, a kończąc na samochodach wyposażonych w diagnostykę OBD. Na szczególną uwagę zasługuje system sekwencyjnego wtrysku fazowego Sequent: nowoczesny i dopracowany system wtrysku gazowego BRC - innowacyjny pod względem łatwości instalowania i kalibracji, stosowany przez wielu producentów samochodowych, którzy docenili jego wysoki poziom technologiczny i wyjątkowe właściwości.


Wszystkie produkty marki BRC są tworzone i unowocześniane dzięki wykorzystaniu najnowszych metod badawczych (np. projekt najnowszej generacji CAD - 3D, laboratoria do prób statycznych i dynamicznych, stanowiska do testowania pojazdów oraz do badań emisji spalin wyposażonych w system analizy modalnej). Wszystkie produkty BRC Gas Equipment produkowane są w oparciu o normy jakości UNI EN ISO 9001:2000, posiadają homologacje zgodne z obowiązującymi przepisami (R67-01, R110 oraz ISO 15500) i odpowiadają regulacjom Wspólnot Europejskich na temat emisji spalin (EuroIII i EuroIV) oraz zgodności elektromagnetycznej. Na użytek konwersji samochodów pracuje również duże centrum instalacyjne, w którym - przy zachowaniu typowo przemysłowych kryteriów jakości - obsługiwana jest seria pojazdów bi-fuel wielu znanych firm.


Filozofia produkcji

Dynamiczny rozwój i pełny sukces zapewniły firmie M.T.M. - BRC Gas Equipment strategie, które pozwoliły zintegrować w ramach jednej firmy działania z zakresu projektowania, doskonalenia oraz produkcji wszystkich komponentów niezbędnych do konwersji GPL/CNG, które - jak np. komutatory oraz elektroniczne centralki kontroli spalania - w całości są opracowywane i produkowane przez M.T.M.


M.T.M. - BRC Gas Equipment na swiecie

Firma M.T.M. - BRC Gas Equipment - świadoma rosnących wymagań wynikających z konkurencji na rynkach światowych - zapoczątkowała w ostatnich latach proces decentralizacji swojej działalności produkcyjnej, co doprowadziło do stworzenia dwóch oddziałów firmy w Ameryce Południowej.


W 2000 roku w Buenos Aires została powołana do istnienia firma BRC Argentyna - aktywna zwłaszcza w sektorze produkcji instalacji oraz sprzedaży urządzeń metanowych, natomiast w 2002 roku w celu zaspokojenia rosnących potrzeb rynku brazylijskiego ustanowiono WMTM (joint ventures z White Martins - brazylijska filia amerykańskiej grupy Praxair) i wybudowano w Manaus (Amazonia) nową, okazałą fabrykę, która umacnia obecność BRC w Ameryce Południowej.


W roku 2003, firma M.T.M.- BRC Gas Equipment sfinalizowała prestiżowe porozumienie o strategicznej współpracy z amerykańską firmą Impco - absolutnym liderem w sektorze przemysłowych zastosowań paliw gazowych. Owo porozumienie, przewidujące znaczącą współpracę w zakresie technologii i sprzedaży. Oznacza w praktyce powstanie największego światowego konsorcjum w branży paliw ekologicznych, które zapewnia obydwu partnerom nowe możliwości inwestycyjne, marketingowe i technologiczne.