Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki FX Protect

Tworzymy produkty w oparciu o najwyższe standardy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie produkcji powłok ochronnych, opracowaliśmy własną technologię wytwarzania ceramiki.

Indeks: KOS002123

FX Protect

FX PROTECT All Purpose Cleaner 500ml - (APC)

APC STRONG (All Purpose Cleaner) to uniwersalny, mocno skoncentrowany produkt,  przeznaczony do czyszczenia różnych powierzchni. Doskonale sprawdzi się zarówno wewnątrz samochodu – świetnie oczyszczając z wszelkich zabrudzeń plastik, gumę, czy materiały, jak i na zewnętrznej części pojazdu, usuwając zanieczyszczenia z winylu, zakamarków karoserii i komory...

Cena podstawowa 24,90 zł Cena 19,92 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: KOS002127

FX Protect

FX PROTECT Water Spot Remover 500ml - produkt do usuwania osadów mineralnych

Preparat do usuwania osadów mineralnych tzw. water spots. Dzięki zawartości odpowiednio dobranej kompozycji kwasów, silnie penetruje zanieczyszczoną powierzchnię, skutecznie usuwa kamień powstały w wyniku osadzania się kropel twardej wody, a także pomaga utrzymać powierzchnię w czystości.

Cena podstawowa 49,90 zł Cena 39,92 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: AKC003155

FX Protect

FX PROTECT Shaggy Mini Wash Mitt - rękawica do mycia auta

Wykonana z wysokiej jakości pluszowej mikrofibry co sprawia, że jest niezwykle miękka i elastyczna. Powierzchnia zbudowana z trzech rodzajów włókien ślizgowych z przeplotem, zapewnia maksymalny poziom bezpieczeństwa podczas mycia, a ergonomiczny kształt pozwala na swobodne mycie felg, wnęk drzwiowych oraz wielu innych trudno dostępnych miejsc.

Cena podstawowa 34,90 zł Cena 27,92 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

JESTEŚMY KROKIEM W LEPSZE JUTRO

Dzisiejszy świat daje nam wiele możliwości. Dzięki nowoczesnej technologii możemy podnosić standard swojego życia i nadawać mu niespotykany dotąd wymiar. Jesteśmy grupą ludzi, dla których samochody są wielką inspiracją, dlatego pragniemy, aby dzięki naszym produktom, to właśnie one dostawały nowy wygląd i zaawansowaną ochronę.

Nanotechnologia

Tworzymy produkty w oparciu o najwyższe standardy. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie produkcji powłok ochronnych, opracowaliśmy własną technologię wytwarzania ceramiki. Jako jedna z nielicznych dostępnych na rynku, powłoka ta została wzbogacona o unikalne składniki, które po skrystalizowaniu tworzą na lakierze strukturę 3D Matrix.

Proces produkcji

Współpracujemy z najnowocześniejszymi laboratoriami na całym świecie, wyposażonymi w najwyższej klasy sprzęt technologiczny, dzięki czemu produkcja naszych produktów odbywa się przy zachowaniu rygorystycznych norm jakościowych.

Globalny zasięg działania

Jesteśmy w stanie dotrzeć do najdalszych zakątków naszego globu. Błyskawicznie wysyłamy przesyłki na cały świat.

Rzetelna współpraca

Angażujemy się we wsparcie naszych partnerów. Oferujemy rzetelne warunki współpracy dla dystrybutorów. Służymy radą, pomocą, oraz wsparciem technicznym.