Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Evans

Główna zaletą płynów chłodniczych Evans jest to, że nie zawierają wody. Dzięki temu, nawet jeśli w wyniku awarii, temperatura płynu zbliża się do ok. 180 stopni Celsjusza, płyn Evans w dalszym ciągu chłodzi silnik, nie gotuje się, i nie wytwarza ciśnienia w układzie chłodzenia.

Główna zaletą płynów chłodniczych Evans jest to, że nie zawierają wody. Dzięki temu, nawet jeśli w wyniku awarii, temperatura płynu zbliża się do ok. 180 stopni Celsjusza, płyn Evans w dalszym ciągu chłodzi silnik, nie gotuje się, i nie wytwarza ciśnienia w układzie chłodzenia. Produkty są już dostępne w Polsce.

Technologia chłodzenia bez wody

Właściwości płynów Evans są szczególnie przydatne w sporcie motorowym (zwłaszcza w off-roadzie), motocyklach crossowych, enduro, ale także w silnikach pojazdów klasycznych i zabytkowych. Co istotne płyny Evans nie wymagają okresowej wymiany, i zastosowane jeden raz, rozwiązują problem przegrzewania się silników.

Bezwodne płyny chłodnicze Evans są oficjalnie stosowane m.in. przez Honda Racing World Motocross Team, fabryczny zespół Kamaz w Rajdzie Dakar.