Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Dr. Marcus

W ofercie Dr. Marcus International znajduje się 180 rożnych produktów, dzięki czemu każdy użytkownik samochodu może dobrać odświeżacz o odpowiadającym mu kształcie, aromacie i funkcjonalności.

W ofercie Dr. Marcus International znajduje się 180 rożnych produktów, dzięki czemu każdy użytkownik samochodu może dobrać odświeżacz o odpowiadającym mu kształcie, aromacie i funkcjonalności.

Oferta odświeżaczy samochodowych firmy obejmuje linie Senso i Dr.Marcus.

Firma jest również producentem linii kosmetyków samochodowych Titanium.

Produkty firmy są nieustannie udoskonalane. Nowe zapachy, opakowania czy zmiany w wyglądzie etykiet mają za zadanie sprostać rosnącym wymaganiom rynku i konsumentów. Jednocześnie Dr.Marcus wykorzystuje w swoich produktach nowinki technologiczne i nowe osiągnięcia nauki, dlatego też to oferta nowoczesna i z potencjałem.

Produkty Dr.Marcus International są wytwarzane w Polsce, w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym zlokalizowanym w Kaliszu i zatrudniającym blisko 200 osób. Produkty firmy posiadają świadectwa jakości zdrowotnej wydane przez Państwowy Zakład Higieny. Odświeżacze samochodowe Dr.Marcus International obecne są na rynkach ponad 50 krajów całego świata: od Rosji, Ukrainy, Czech, Węgier, Ameryki Północnej i Południowej aż po Azję.

Firma dysponuje również ogólnopolską siecią dystrybucji - produkty Dr.Marcus można znaleźć zarówno w hiper i supermarketach, jak i w mniejszych, lokalnych sklepach. Dostępne są również na stacjach benzynowych.

Produkty firmy niejednokrotnie zyskały uznanie ekspertów oraz konsumentów, czego potwierdzeniem jest wiele nagród.

Kolejno, w 2009 i 2010 roku Dr.Marcus został uhonorowany złotym Laurem Klienta w kategorii „Samochodowe odświeżacze powietrza". W 2012 roku firma Dr. Marcus została odznaczona prestiżową nagrodą "Gazele Biznesu", jednakże nie spoczęliśmy na "laurach" a wręcz przeciwnie, wytężyliśmy wysiłki i tym właśnie sposobem w 2014 roku nasza firma otrzymała "Grand Prix – Laur Konsumenta" oraz "Godło Najwyższa Jakość – Quality International".
Firma otrzymała również dwukrotnie certyfikat konsumenckiego konkursu jakości produktów 
„Dobre bo polskie" i nagrodę miesięcznika stacja benzynowa
 w kategorii „Kosmetyki i akcesoria samochodowe".