Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność w temperaturze 27ºC (Ah)
Prąd rozruchu w -18ºC wg. EN (A)
Wysokość
Długość
Szerokość
Biegun +
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Baren

Akumulatory austriackiej marki Bären Batterie zaliczają się do grona najlepszych oferowanych na rynku. Obecnie firma Bären należy do koncernu Fiamm Group - jednego z 3 największych producentów akumulatorów na świecie - aktualnego sponsora Ferrari.

Akumulatory austriackiej marki Bären Batterie zaliczają się do grona najlepszych oferowanych na rynku. Ten elitarny brand (symbol niedźwiedzia) jest znany od ponad siedemdziesięciu lat w większości krajów. Akumulatory Bären szczególnie cenione są w krajach skandynawskich (gdzie były montowane na pierwsze wyposażenie do samochodów SAAB) jak również w krajach nadbałtyckich a także na wymagającym rynku rosyjskim. Ich jakości zaufały koncerny samochodowe jak i firmy dla których najważniejsza jest perfekcja wykonania, moc i pewność rozruchu. Akumulatory Bären to także produkty o ugruntowanej renomie  również do  zastosowań przemysłowych (Bären Industriebatterie GmbH). Akumulatory serii Hochleistungsbatterie >wysokoskoncentrowane baterie< zyskały miano "niezniszczalnych". Niepodważalna jakość, solidność wykonania, sprawdzona, bezkompromisowa technologia, dążenie do doskonałości, precyzja kontroli jakości, zapewniły produktom Bären GmbH legendarną już dziś niezawodność.

Obecnie firma Bären należy do koncernu Fiamm Group - jednego z 3 największych producentów akumulatorów na świecie - aktualnego sponsora Ferrari.