Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Maston

Maston o sobie:

Korzenie firmy Maston Oy sięgają roku 1968, kiedy to Finlandia stawiała pierwsze kroki w produkcji aerozoli. Dziś rozwinęliśmy się w prawdziwie międzynarodową firmę, a wytwarzane przez nas produkty sprzedawane są w około czterdziestu krajach, nawet w Australii.

Indeks: LAK000913

Maston

MASTON TWO 2K Primer 400ml szary podkład

MASTON TWO 2K Primer 400ml szary - podkład  Maston 2K Two® to prawdziwa rewolucja, dzięki której malowanie dwuskładnikowe jest tak łatwe i przyjazne dla użytkownika, jak malowanie zwykłą jednoskładnikową farbą w sprayu.

Cena 53,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Maston o sobie:

Korzenie firmy Maston Oy sięgają roku 1968, kiedy to Finlandia stawiała pierwsze kroki w produkcji aerozoli. Dziś rozwinęliśmy się w prawdziwie międzynarodową firmę, a wytwarzane przez nas produkty sprzedawane są w około czterdziestu krajach, nawet w Australii. Jesteśmy innowacyjną, profesjonalną firmą zajmującą się obróbką powierzchni, której właścicielem jest nasz personel, prawdziwa fińska firma. Nasz zakład znajduje się w Veikkola, około 20 minut jazdy od Helsinek.

„Czy naprawdę produkujecie swoje produkty w Finlandii?” to pytanie, które często zadają nasi pracownicy, mówi kierownik obsługi klienta Maston Oy, Virpi Kivelä. Miło jest móc udzielić zwięzłej odpowiedzi: „Tak, i jesteśmy z tego dumni” — dodaje.