Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Rodzaj maszyny
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Rupes

Marka Rupes zasłynęła na całym świecie dzięki wysokiej jakości narzędziom i akcesoriom polerskim.

Indeks: KOS002876

Rupes

RUPES Big Foot D-A Fine 1L - pasta polerska żółta

Rozpuszczalna w wodzie pasta o dobrych właściwościach ściernych, do usuwania wad w szczególności z twardych powierzchni, idealna do napraw typu Smart Repair. Usuwa rysy po materiałach ściernych o gradacji 3000. Przeznaczona do współpracy z żółtą gąbka Rupes.

Cena 193,90 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: AKC003174

Rupes

RUPES Big Foot LHR21ES - polerka Orbitalna

LHR 21ES marki RUPES doskonale sprawdza się do pracy na dużych powierzchniach. Doskonale zrównoważony poler, w połączeniu z piankowymi podkładkami polerskimi o średnicy Ø150/180 mm z linii BigFoot marki RUPES, gwarantuje szybkie cięcie i nienaganne wykończenie.

Cena podstawowa 2 049,00 zł Cena 1 899,00 zł
Więcej
Chwilowo niedostępny

RUPES S.p.A. to rodzinna firma założona w Mediolanie we Włoszech w 1947 roku. Na naszą historię składają się osiągnięcia, wyzwania, idee i międzynarodowe sukcesy. Stałe zaangażowanie w badania i rozwój, mające na celu ciągłe doskonalenie wydajności każdego produktu, jest jednym z podstawowych aspektów, które w ciągu 70 lat naszej historii przyczyniły się do uznania RUPES za jedną z największych odnoszących sukcesy marek w dziedzinie profesjonalnych narzędzi. U podstaw każdego nowego pomysłu leży skupienie się na projektowaniu i wytwarzaniu produktów, które są w pełni zgodne z przepisami dotyczącymi zdrowia i bezpieczeństwa, oferując większy komfort pracowników i dostarczając innowacyjne rozwiązania. Dzięki czterem zakładom produkcyjnym i dobrze rozwiniętej sieci sprzedaży RUPES jest zawsze blisko klientów i dostarcza im produkty, które przewidują i szybko reagują na potrzeby rynku. Marka ma pełne pokrycie wszystkich głównych rynków międzynarodowych, dostarczając swoje systemy na całym świecie dzięki sieci dystrybucji składającej się z dwóch bezpośrednich oddziałów i licznych autoryzowanych dealerów.