Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Koch Chemie

Koch-Chemie jest niemiecką marką produkującą środki czyszczące i wysokiej jakości kosmetyki samochodowe od przeszło 40 lat.

Indeks: CHE000785

Koch Chemie

KOCH Protector Wax PW 1L - wosk na mokro

Wysoki połysk, efekt perlenia i intensywna ochrona Innowacyjny wosk konserwujący klasy premium wyznacza nowe standardy w zakresie ochrony, trwałości, ekstremalnie głębokiego połysku, długookresowej hydrofobizacji (efekt perlenia), efektu „easy to clean”, aksamitności w dotyku i wolnego od mikropęcherzyków suszenia pojazdu.

Cena 96,00 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: CHE000784

Koch Chemie

KOCH Eulex do usuwania kleju 1L

Specjalny środek do szybkiego usuwania klejów (np. pozostałości po nalepkach), gumy, żywicy drzew, odkurzu lakierniczego, plam tuszu, olejów, tłuszczów, smoły itp. z odpornych na rozpuszczalniki powierzchni, takich jak lakier, szkło, ceramika, metal.

Cena 75,00 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: AKC001128

Koch Chemie

KOCH Fine Cut Pad 126x23mm - Yellow

Gąbka do szlifowania, średnio twarda, do usuwania średnio zwietrzałych elementów i zarysowań z wykorzystaniem Fine Cut F6.01. Zaledwie 23 mm wysokości zapewnia powstawanie niższych sił deformujących, bardzo wygodną pracę i najwyższą stabilność.

Cena 44,00 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: AKC001124

Koch Chemie

KOCH Heavy Cut Pad 126X23mm - Czerwony

Gąbka do szlifowania, ścieralna, do usuwania silnie zwietrzałych elementów i głębokich zarysowań z wykorzystaniem politury do polerowania Heavy Cut H9.01. Zaledwie 23 mm wysokości zapewnia powstawanie niższych sił deformujących, bardzo wygodną pracę i najwyższą stabilność.

Cena 44,00 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: KOS003033

Koch Chemie

KOCH Plast Star PSS 1L

Preparat do pielęgnacji zewnętrznych plastików klasy premium bez oleju silikonowegoNie zawierający oleju silikonowego produkt klasy premium do pielęgnacji tworzyw sztucznych.

Cena 76,00 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h

Indeks: KOS002684

Koch Chemie

KOCH One Cut & Finish P6.01 - 250ml - politura maszynowa do szybkiego uzyskania wysokiego połysku

Inteligentna politura maszynowa najnowszej generacji o jakości zapewnionej przez wyjątkowe tlenki glinu. Inteligentna ziarnistość zapewnia bardzo szybkie, całkowite usunięcie zarysowań z myjni samochodowych i podobnych śladów użytkowania oraz nadaje lakierowi długo utrzymujący się, głęboki połysk.

Cena 70,20 zł
Więcej
Chwilowo niedostępny

Firma Koch-Chemie już od 1968 roku jest pomysłodawcą oraz producentem wysokowartościowych środków czyszczących i pielęgnacyjnych całej branży samochodowej. Definiują siebie jako wszechstronnego oferenta w zakresie kosmetyków samochodowych, produktów dla branży car detailing dla samochodów nowych i używanych. Ich asortyment obejmuje kompletną paletę produktów czyszczących i pielęgnacyjnych, certyfikowanych przez producentów samochodowych, jak też szerokie spektrum akcesoriów.