Filtruj według
Kategorie
Cena
Pojemność
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Producenci
Filtruj

Lista produktów marki Mothers

Mamuśka – twarz firmy Mothers – praktycznie całą swoją młodość spędziła na polerowaniu wszystkiego: od kół z gołego aluminium, elementów chromowanych ...

Wszystko zaczęło się prawie 40 lat temu od małej puszki z pastą do polerowania. Mimo że opakowanie nie wyglądało zbyt dobrze, a etykieta była przymocowana do niego za pomocą gumki,  w środku znajdowała się niezwykła zawartość.

Mamuśka – twarz firmy Mothers – praktycznie całą swoją młodość spędziła na polerowaniu wszystkiego: od kół z gołego aluminium, elementów chromowanych aż po metalowe wyposażenie jachtów. Przez te wszystkie lata zapracowała sobie na zaszczytne miejsce, będące wypełnieniem litery „o” w logu Mothers. Można ją również podziwiać na każdym opakowaniu.

Firma została założona w 1971 roku.

We wczesnych latach 70-tych, Al Holloway właściciel sklepu Tire City w Południowej Kalifornii uświadomił sobie, że potrzebuje preparatu do nabłyszczania i odświeżania felg magnezowych. Po latach eksperymentowania z odczynnikami uzyskał idealna formułę. Al i jego wspólnik Jack Hampton spotkali się w kafejce, aby zastanowić się nad biznesem związanym z Mag & Aluminium Polish i jego nazwą. Na serwetce zapisali „Mothers” . Dlaczego Mothers? „To jest najczęściej nam zadawane pytanie” – odpowiada Dennis Holloway aktualny prezes i syn założyciela firmy. „Czy nie powinniśmy najbardziej ufać naszym matkom?!” – trafnie puentuje Dennis.

Od samego początku założyciele firmy brali udział w różnych zlotach samochodowych, aby zaprezentować skuteczność swojej pasty. Pomimo skromnego opakowania, wieści o jej skuteczności rozchodziły się pocztą pantoflową w błyskawicznym tempie. Miłośników lśniących kół przybywało, a jej fani zaczęli domagać się  autokosmetyków również do pozostałych części samochodów.

Obecnie po intensywnych latach badań i eksperymentów linia produktów Mothers rozwinęła się do kompleksowej gamy ponad 30 różnych produktów do pielęgnacji samochodów. Ideą jaka przyświeca marce Mothers jest matczyna miłość do wspaniałych samochodów.

Ludzie w Mothers® są przekonani, że ludzie spędzają czas na czyszczenia swoich pojazdów to inwestycja w dobrą kondycje i piękno tych samochodów, a dzięki tej filozofii, że poświęcili dziesiątki lat na doskonalenie i przynosząc klientom produkty najwyższej jakości. Stąd też powiedzenie „Nic nie lśni tak jak Mothers”.