Lista produktów marki APP

APP to polska firma, która od 20 lat konsekwentnie buduje pozycję lidera w dystrybucji kompleksowej oferty dla branży automotive.

APP to polska firma, która od 20 lat konsekwentnie buduje pozycję lidera w dystrybucji kompleksowej oferty dla branży automotive.

Od samego początku działalności staramy się być jak najbliżej naszych klientów. Znajomość potrzeb i oczekiwań w stosunku do produktów inspiruje nas do poszukiwań nowych innowacyjnych rozwiązań i technologii. To dlatego APP jest wiodącym dostawcą środków do napraw blacharsko-lakierniczych i pielęgnacji aut. Warto wiedzieć, że wszystkie produkty z oferty przechodzą wyśrubowane testy, oraz posiadają niezbędne certyfikaty. To sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować korzystne warunki gwarancji. Jeśli dodać do tego zespół kompetentnych doradców technicznych, szeroką ofertę szkoleniową, a także gwarancję dostawy w 48 godzin do dowolnego punktu w kraju to wiemy dlaczego produkty APP są tak chętnie wybierane przez profesjonalistów.

APP dokłada wszelkich starań, aby bezpiecznie i w pełni można było wykorzystać zalety produktów. Sposób ich użycia jest dostępny na każdej etykiecie jak i na stronach internetowych www.app.com.pl skąd można pobrać pełną informację techniczną (ITAPP) oraz karty charakterystyki preparatu niebezpiecznego (MSDS).

Jest 127 produktów.

Pokazano 1-36 z 127 pozycji

Indeks: 212030

Marka: APP

APP SL280 SPRAY 400ML SMAR DO ŁANCUCHÓW

Syntetyczny środek smarny do trwałej konserwacji łańcuchów, linek, łożysk i przekładni zębatych. Ogranicza tarcie i hałasy eksploatacyjne. Formuła preparatu ogranicza przywieranie cząsteczek kurzu i piasku do przesmarowanych elementów.

Cena 28,55 zł
Więcej
DOSTĘPNY

Indeks: KAT00694

Marka: APP

APP BUMPER PAINT SPRAY 400ML SZARY

Lakier strukturalny do tworzyw sztucznych APP Bumper Paint Spray jest jednoskładnikowym, szybkoschnącym lakierem strukturalnym do napraw i renowacji elementów z tworzyw sztucznych

Cena 34,70 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Indeks: LAK000093

Marka: APP

APP GĄBKA POLERSKA CZARNA M14 GP150

Gąbka polerska czarna - gąbka miękka do użytku ze środkami polerskimi przy użyciu maszyn do polerowania. Najczęściej stosowana z pastą P10 oraz woskami polerskimi.

Cena 21,34 zł
Więcej
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie