SOFT99 AUTHENTIC PREMIUM WAX 200G | Sklep Online Galonoleje.pl Zobacz większe

SOFT99 AUTHENTIC PREMIUM WAX 200G - wosk carnauba

10162

Nowy produkt

Stosując naturalną pastę Authentic Premium, zawierającą dużą ilość czystego wosku karnauba nadajesz swojemu samochodowi niewiarygodnie intensywny połysk i ochronę

Więcej szczegółów

DOSTĘPNY

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


149,90 zł brutto

-0%

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

SOFT99 AUTHENTIC PREMIUM WAX 200G - wosk carnauba

Szlachetnym nie czyni tylko pochodzenie czy marka samochodu, ale także sposób, w jaki go traktujesz. Stosując naturalną pastę Authentic Premium, zawierającą dużą ilość czystego wosku karnauba nadajesz swojemu samochodowi niewiarygodnie intensywny połysk i ochronę, które wyróżnią go na każdej drodze i na każdym parkingu. Pasta z karnaubą doskonale się rozprowadza i nadaje się do wszystkich rodzajów i kolorów lakierów samochodowych. Uwaga! Preparat nie zawiera substancji ścierających.

Sposób użycia:

1. Usunąć zabrudzenia z karoserii szamponem samochodowym.

2. Nałożyć odpowiednią ilość pasty na gąbkę i rozprowadzić jak najbardziej równomiernie. 3. Pozostawić do wyschnięcia na 10-15 minut, następnie zetrzeć czystym, suchym
ręcznikiem.

*Dla uzyskania najlepszych rezultatów należy zawsze ścierać czystą stroną ręcznika.

**Ponieważ latem preparat szybko wysycha, zaleca się aplikowanie kolejno na poszczególnych częściach (dach, drzwi, maska itd.)

***Niedokończenie wyżej opisanego procesu aplikacji może doprowadzić do powstania plam i uzyskania niezadowalającego efektu. Aby uniknąć wyschnięcia produktu, puszkę szczelnie zamykać. Po użyciu umyć dokładnie ręce mydłem.

 • Opinie
 • Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Napisz opinię

  SOFT99 AUTHENTIC PREMIUM WAX 200G - wosk carnauba

  SOFT99 AUTHENTIC PREMIUM WAX 200G - wosk carnauba

  30 Inne produkty w tej samej kategorii: