COLOURLOCK BLOCKER 250ML Zobacz większe

COLOURLOCK BLOCKER 250ML

KOS000992

Nowy produkt

To produkt zapobiegający migracji plam i śladów uszkodzeń po nałożeniu nowej warstwy farby.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNY

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 7 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 7 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,70 zł.


79,90 zł brutto

-0%

Dodaj do listy życzeń

Opis

POJEMNOŚĆ250ML

Więcej informacji

COLOURLOCK BLOCKER

To produkt zapobiegający migracji plam i śladów uszkodzeń po nałożeniu nowej warstwy farby. Ślady po oponach, długopisie, przebijanie kleju, pleśń to typowe przypadki, w których plamy przebijają się przez nowo nałożoną farbę, jeśli nie zostaną całkowicie usunięte lub zablokowane.

Ważne:
Przed użyciem Blockera powierzchnia musi być wyczyszczona najlepiej, jak to możliwe.

Zastosowanie:
Po odtłuszczeniu benzyną do skóry, przetarciu rozpuszczalnikiem GLD, zastosowaniu Fettabsorbera powierzchnię skóry należy dokładnie wysuszyć i nakładać Blocker za pomocą gąbki. Następnie miejsce aplikacji podsuszyć opalarką. Nie należy stosować Gruntu przed nałożeniem Blockera. W przypadku skór perforowanych odtworzyć dziurki za pomocą wykałaczki.

Ponieważ Blocker ma gęstą konsystencje, należy starać się nakładać cienkie warstwy preparatu. W przypadku dużych powierzchni Blocker może być nakładany również za pomocą pistoletu lakierniczego pod wysokim ciśnieniem.

Po zastosowaniu Blockera należy przeprowadzić renowację, tak jak w typowych przypadach, czyli Grunt -> Farba do skóry -> Top Coat.


 

 • Opinie
 • Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Napisz opinię

  COLOURLOCK BLOCKER 250ML

  COLOURLOCK BLOCKER 250ML

  10 Inne produkty w tej samej kategorii: