LIQUI MOLY SCHNELL REINIGER 500ML 2695 zmywacz | Sklep Online Galonoleje.pl Zobacz większe

LIQUI MOLY SCHNELL REINIGER 500ML 2695 ZMYWACZ

PŁY000029

Nowy produkt

Szybki zmywacz to środek doczyszczenia i odtłuszczania elementów niezbędny podczas montażu tarcz i bębnów hamulcowych, sprzęgła i wielu innych podzespołów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.


12,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!

Opis

POJEMNOŚĆ500ML

Więcej informacji

LIQUI MOLY SCHNELL REINIGER 500ML 2695 ZMYWACZ

SZYBKI ZMYWACZ

Szybki zmywacz to środek doczyszczenia i odtłuszczania elementów niezbędny podczas montażu tarcz i bębnów hamulcowych, sprzęgła i wielu innych podzespołów. Posiada doskonałe właściwości rozpuszczające, usuwa plamy olejowe z wygładzin podłogowych, tworzyw sztucznych i okładzin.
Szybko paruje i w porównaniu z innymi rozpuszczalnikami charakteryzuje się dużo mniej intensywnym zapachem. Jest to wyselekcjonowana wolna od acetonu kombinacja środków rozpuszczających do szybkiego, bezproblemowego oczyszczania i odtłuszczania części konstrukcyjnych w branży samochodowej i przemysłowej. Dzięki znikomemu naprężeniu powierzchniowemu zmywacz ten charakteryzuje się doskonałymi właściwościami przenikającymi i usuwa zatem łatwo z trudno dostępnych miejsc olejowy, smarny, żywiczny i smolny osad i zabrudzenia. Po wyparowaniu rozpuszczalnika pozostaje wolna od osadu i odtłuszczona powierzchnia

Nanieść na zabrudzone części i pozwolić spłynąć. Po odparowaniu rozpuszczalnika części pozostaną odtłuszczone i czyste. Produkt może uszkadzać lakier i części z tworzywa sztucznego. Przed zastosowaniem należy sprawdzić wzajemną tolerancję!

Schnellreiniger oferuje dzięki swojemu uniwersalnemu zastosowaniu liczne możliwości użycia w przemyśle, warsztacie rolnictwie, w domu etc

HAMULCE

Hamulce tarczowe i bębnowe, okładziny, klocki, cylindry, Sprężyny, szczęki.

Sprzęgło
Okładzina sprzęgła, tarcza dociskowa sprzęgła, i inne części sprzęgła

Przekładnia
Przekładnia automatyczna, pompa olejowa, taśma hamulcowa, koła zębate.

Montaż i naprawa
Gaźnik, pompa paliwowa, części silnika, elektryczne urządzenia takie jak regulator, prądnica, rozrusznik, usuwa plamy olejowe i smar z wykładziny podłogowej, materiałów i ubrań.

KOD PRODUCENTA:  2695

OPAKOWANIE:            500ml

 • Opinie
 • Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Napisz opinię

  LIQUI MOLY SCHNELL REINIGER 500ML 2695 ZMYWACZ

  LIQUI MOLY SCHNELL REINIGER 500ML 2695 ZMYWACZ

  27 Inne produkty w tej samej kategorii:

  Pobierz PrestaShop