LIQUI MOLY SCHNELL REINIGER 500ML 2695 zmywacz | Sklep Online Galonoleje.pl Zobacz większe

LIQUI MOLY SCHNELL REINIGER 500ML 2695 ZMYWACZ

PŁY000029

Nowy produkt

Szybki zmywacz to środek doczyszczenia i odtłuszczania elementów niezbędny podczas montażu tarcz i bębnów hamulcowych, sprzęgła i wielu innych podzespołów.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 1 punkt lojalnościowy. Twój koszyk wyniesie 1 punkt może być zamienione na jeden bon o wartości 0,10 zł.


12,50 zł brutto

-0%

Dodaj do listy życzeń

Opis

POJEMNOŚĆ500ML

Więcej informacji

LIQUI MOLY SCHNELL REINIGER 500ML 2695 ZMYWACZ

SZYBKI ZMYWACZ

Szybki zmywacz to środek doczyszczenia i odtłuszczania elementów niezbędny podczas montażu tarcz i bębnów hamulcowych, sprzęgła i wielu innych podzespołów. Posiada doskonałe właściwości rozpuszczające, usuwa plamy olejowe z wygładzin podłogowych, tworzyw sztucznych i okładzin.
Szybko paruje i w porównaniu z innymi rozpuszczalnikami charakteryzuje się dużo mniej intensywnym zapachem. Jest to wyselekcjonowana wolna od acetonu kombinacja środków rozpuszczających do szybkiego, bezproblemowego oczyszczania i odtłuszczania części konstrukcyjnych w branży samochodowej i przemysłowej. Dzięki znikomemu naprężeniu powierzchniowemu zmywacz ten charakteryzuje się doskonałymi właściwościami przenikającymi i usuwa zatem łatwo z trudno dostępnych miejsc olejowy, smarny, żywiczny i smolny osad i zabrudzenia. Po wyparowaniu rozpuszczalnika pozostaje wolna od osadu i odtłuszczona powierzchnia

Nanieść na zabrudzone części i pozwolić spłynąć. Po odparowaniu rozpuszczalnika części pozostaną odtłuszczone i czyste. Produkt może uszkadzać lakier i części z tworzywa sztucznego. Przed zastosowaniem należy sprawdzić wzajemną tolerancję!

Schnellreiniger oferuje dzięki swojemu uniwersalnemu zastosowaniu liczne możliwości użycia w przemyśle, warsztacie rolnictwie, w domu etc

HAMULCE

Hamulce tarczowe i bębnowe, okładziny, klocki, cylindry, Sprężyny, szczęki.

Sprzęgło
Okładzina sprzęgła, tarcza dociskowa sprzęgła, i inne części sprzęgła

Przekładnia
Przekładnia automatyczna, pompa olejowa, taśma hamulcowa, koła zębate.

Montaż i naprawa
Gaźnik, pompa paliwowa, części silnika, elektryczne urządzenia takie jak regulator, prądnica, rozrusznik, usuwa plamy olejowe i smar z wykładziny podłogowej, materiałów i ubrań.

KOD PRODUCENTA:  2695

OPAKOWANIE:            500ml

 • Opinie
 • Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Napisz opinię

  LIQUI MOLY SCHNELL REINIGER 500ML 2695 ZMYWACZ

  LIQUI MOLY SCHNELL REINIGER 500ML 2695 ZMYWACZ

  27 Inne produkty w tej samej kategorii:

  Pobierz PrestaShop