• Nowy
MASTON TWO 2K Jet 400ml czarny mat - lakier dwuskładnikowy | Sklep online Galonoleje.pl
  • MASTON TWO 2K Jet 400ml czarny mat - lakier dwuskładnikowy | Sklep online Galonoleje.pl

MASTON TWO 2K 400ml biały mat - lakier dwuskładnikowy

LAK000919
Maston

MASTON TWO 2K 400ml biały mat - lakier dwuskładnikowy

Maston 2K Two® to prawdziwa rewolucja, dzięki której malowanie dwuskładnikowe jest tak łatwe i przyjazne dla użytkownika, jak malowanie zwykłą jednoskładnikową farbą w sprayu.

42,99 zł
Brutto
Ilość

  Bezpieczne płatności

Przelewy24 / VISA /

  Darmowa dostawa

Od 199 zł

  Zwrot produktów

14 dni

Opis

MASTON TWO 2K 400ml - biały połysk - lakier dwuskładnikowy

Maston 2K Two® to prawdziwa rewolucja, dzięki której malowanie dwuskładnikowe jest tak łatwe i przyjazne dla użytkownika, jak malowanie zwykłą jednoskładnikową farbą w sprayu. Po natryśnięciu proces utwardzania chemicznego odbywa się natychmiast pod ciśnieniem atmosferycznym. Gwarantuje to, że Maston 2K Two® ma takie same właściwości pod względem przyczepności  i odporności chemicznej jak tradycyjne systemy farb dwuskładnikowych, w których farba i utwardzacz muszą być wstępnie wymieszane.

Maston 2K Two® łączy się z prawie każdą powierzchnią metalową, aluminium, metalem ocynkowanym, miedzią, chromem, drewnem, kamieniem, ceramiką, szkłem i większością tworzyw sztucznych. Wiąże się również z wcześniej pomalowanymi powierzchniami malowanymi jedno- lub dwukomponentowymi, takimi jak akryl, PU, ​​epoksyd i malowanie proszkowe. Możliwe jest również pomalowanie już pomalowanej powierzchni za pomocą Maston 2K Two®. Sprawdź kompatybilność zawsze przed przemalowaniem farbą 2K. Na suchej powierzchni (poprzedni lakier całkowicie utwardzony). Niektóre farby alkidowe mogą reagować z Maston 2K Two®. Najcenniejszą różnicą w porównaniu z dwukomorowymi produktami aerozolowymi zawierającymi spoiwo 2K ​​i utwardzacz jest żywotność farby. M Maston 2K Two® nie musi być aktywowany przez przebicie puszki z utwardzaczem. Jest zawsze gotowy do użycia, tyle razy ile potrzeba, a jego trwałość wynosi kilka lat. To otwiera okno dla profesjonalistów i konsumentów do korzystania z wysokiej jakości 2-komponentowego produktu bez użycia skomplikowanego sprzętu napędzanego powietrzem. Nie ma produkcji odpadów, nie ma sprzątania, czyli WYDAJNE ROZWIĄZANIE. Niektóre farby alkidowe mogą reagować z Maston 2K Two®. Przetestuj w niewidocznym miejsu przed zastosowaniem.

Uwaga! Przed malowaniem: potrząsaj puszką do góry nogami przez 3 minuty. Odległość natrysku: 25 cm. Oczyść dyszę po malowaniu, spryskując puszkę do góry nogami przez 5 sekund.

Czasy schnięcia: Pyłosuchość 20-30 min. Suchość dotykowa ok. 40-50 min. Schnięcie po 12 godz. Twardość ostateczna po 7 dniach. Szpachlówkę/grunt można szlifować po 2-3 godz., a lakierować po 90 min.

Szczegóły produktu
LAK000919
6 Przedmioty
2022-06-12
Nowy produkt

Opis

Pojemność
400ml
Sposoby dostawy Nazwa Czas wysyłki Cena
InPost Paczkomaty 24/7 InPost Paczkomaty 24/7 Czas dostawy od 1 - 2 dni 9,99 zł
InPost - Kurier (przedpłata) InPost - Kurier (przedpłata) Czas dostawy od 1 - 2 dni 11,99 zł
InPost - Kurier (za pobraniem) InPost - Kurier (za pobraniem) Czas dostawy od 1 - 2 dni 13,99 zł
DPD - Kurier (przedpłata) DPD - Kurier (przedpłata) Czas dostawy od 1 - 2 dni 18,99 zł
DPD - Kurier (za pobraniem) DPD - Kurier (za pobraniem) Czas dostawy od 1 - 2 dni 22,99 zł
Sklep ul. Hetmańska 70 Sklep ul. Hetmańska 70 Osobisty odbiór w sklepie przy ul. Hetmańskiej 70 Za darmo!

Komentarze

Napisz swoją opinię

MASTON TWO 2K 400ml biały mat - lakier dwuskładnikowy

MASTON TWO 2K 400ml biały mat - lakier dwuskładnikowy

Maston 2K Two® to prawdziwa rewolucja, dzięki której malowanie dwuskładnikowe jest tak łatwe i przyjazne dla użytkownika, jak malowanie zwykłą jednoskładnikową farbą w sprayu.

Napisz swoją opinię

16 innych produktów w tej samej kategorii: