Filtruj według
Kategorie
Producenci
więcej... mniej
Cena
Pojemność
więcej... mniej
Waga
Waga
kg kg
Tagi
więcej... mniej
Filtruj
Koła i hamulce

Koła i hamulce

W auto detailingu każdy element, który można podkręcić i podrasować jest istotny i ważny. Jednak koła i opony stanowią odrębną płaszczyznę i stanowią jeden z tych elementów pojazdu, na punkcie którego wielu kierowców ma małą, ale pozytywną obsesję. Nie bez przyczyny więc powstały oddzielne serie kosmetyków samochodowych, które pomagają zadbać o świetny wygląd felg, ogumienia, ale też minimalizują zużycie opon i pomagają zachować ich jakość na dłużej.

W salonach autodetailingowych dobór preparatów do konserwacji opon i felg samochodu jest dobierany przez fachowców. Często jednak o koła samochodu chcemy zadbać w garażowych warunkach i tu przyda się wiedza o składzie kosmetyków do detailingu kół i opon w aucie.

Wśród środków i preparatów do pielęgnacji opon możesz wybierać w konsystencjach kosmetyków. Na rynku jest mnóstwo żeli, płynów do konserwacji opon, wosków do pielęgnacji kół samochodu, czy dressingów do nabłyszczenia opony, co ma dać świetny efekt wizualny. Jeżeli nie jesteś fanem błyszczącego ogumienia w aucie, żaden problem, również w naszej ofercie znajdziesz środki do czyszczenia opon , ale z matowym wykończeniem. Wśród kosmetyków do opon istnieją też takie , które przywrócą ładną czerń i nadadzą kołom samochodu wyrazistości.

Inna gałąź to kosmetyki wyłącznie do pielęgnacji felg samochodowych. Tu wybór konsystencji jest równie duży co w poprzednim przypadku, ale istotne też jest czynnik pH kosmetyku. Ma to olbrzymie znaczenie, jeżeli chcesz mieć pewność, że produkt nie zniszczy powłoki kołpaków samochodowych. Preparaty do czyszczenia felg aluminiowych malowanych i lakierowanych, stalowych i kołpaków. Przy czyszczeniu felg trzeba więc uważać, aby preparat nie maił kontaktu  z lakierem i powierzchniami szklanymi. Istnieje ryzyko powstania zmatowień na tych powierzchniach. Wsród preparatów do felg nie znajdziesz takich z odczynem zasadowym. P prostu byłyby nie skuteczne.

Jeszcze inaczej zadbasz o koła skupiając się na kwestii hamulców. Tu estetyk schodzi na drugi plan w kontekście bezpieczeństwa i użytkowania.

W naszej ofercie kosmetyków do kół i felg i hamulców znajdziesz ponad sto preparatów, które pozwolą zadbać o koła i felgi w twoim aucie i nadać im świetny efekt nowości. Zapoznaj się z możliwościami sklepu.

Indeks: KOS000334

Poorboy`s World

POORBOY`S Wheel Sealant 237ml

Poorboy’s Wheel Sealant jest jednym z najlepszych dostępnych na rynku sealantów, przeznaczonym do felg.  Jest odpornym na działanie wysokich temperatur syntetykiem, tworzącym ochronny płaszcz na każdym rodzaju felgi.

Cena 81,90 zł
Więcej
W magazynie - Wysyłka w 24h