SHINY GARAGE D-TOX IRON AND FALLOUT REMOVER 500ML Online Galonoleje.pl Zobacz większe

SHINY GARAGE D-TOX IRON AND FALLOUT REMOVER 500ML - krwawa felga

KOS001504

Nowy produkt

Shiny Garage D-Tox to produkt, usuwający metaliczne zanieczyszczenia.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNY

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


32,00 zł brutto

-0%

Dodaj do listy życzeń

Opis

POJEMNOŚĆ500ML

Więcej informacji

SHINY GARAGE D-TOX IRON AND FALLOUT REMOVER

 

Shiny Garage D-Tox to produkt, usuwający metaliczne zanieczyszczenia. Bez trudu usuwa wżarte cząsteczki rdzy i metalu z powierzchni malowanych, szkła, gumy i chromu. Idealny do wstępnego oczyszczenia lakieru czy felg. Podczas aplikacji zachodzi reakcja w wyniku, której produkt zaczyna "krwawić". Nie obawiamy się stwierdzenia, że jest to najlepszy tego typu preparat na rynku.

Zastosowanie nowej technologii surowców zapewnia łatwą aplikację, błyskawiczne działanie na zanieczyszczenia i wysoką lepkość. To oznacza, że produkt bardzo długo pozostaje na czyszczonej powierzchni, nie spływa z niej dzięki czemu dłużej penetruje zabrudzenia i skuteczniej je usuwa. Odpowiednie składniki penetrujące i helatujące zabrudzenia sprawiają, że preparat szybciej penetruje wierzchnie zanieczyszczenia dzięki czemu szybciej dociera do zabrudzeń metalicznych. To umożliwia szybszą reakcję produktu, a co za tym idzie krótszy czas potrzebny do usunięcia metalicznych zanieczyszczeń.

UWAGA!
Produkt nie może być stosowany na rozgrzaną powierzchnię, stosowany w cieniu. W przypadku takich elementów jak szkło, plastik, guma, chrom czy aluminium, sprawdzić w niewidocznym miejscu przez użyciem. Stosować w dobrze wentylowanym pomieszczeniu, używać rękawic ochronnych.

Pojemność 500ML

 • Opinie
 • Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Napisz opinię

  SHINY GARAGE D-TOX IRON AND FALLOUT REMOVER 500ML - krwawa felga

  SHINY GARAGE D-TOX IRON AND FALLOUT REMOVER 500ML - krwawa felga

  30 Inne produkty w tej samej kategorii: