PŁYNY HAMULCOWE

Ostatnio przeglądane

ENEOS PERFORMACNE RACING BRAKE FLUID DOT4 500ML Zobacz większe

ENEOS PERFORMACNE RACING BRAKE FLUID DOT4 500ML

200801

Nowy produkt

Wyczynowy płyn hamulcowy, dedykowany do motorsportu. Parametrami przewyższa produkty klasy DOT 4.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNY

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 6 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 6 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,60 zł.


62,60 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

POJEMNOŚĆ500ML

Więcej informacji

ENEOS PERFORMACNE RACING BRAKE FLUID DOT4 500ML

Wyczynowy płyn hamulcowy, dedykowany do motorsportu. Parametrami przewyższa produkty klasy DOT 4. Stworzony do pracy w układach ze stalowymi, ceramicznymi i karbonowymi tarczami hamulcowymi, generującymi ekstremalnie wysokie temperatury. Temperatura wrzenia 312 °C. Punkt wrzenia na mokro 204 °C.
Specjalne właściwości

Bardzo wysokie osiągi i ekstremalna trwałość

Płyn hamulcowy o bardzo wysokich osiągach charakteryzujący się wytrzymałością na ekstremalne warunki jazdy w sportach motorowych z temperaturami wytwarzanymi przez ceramiczne lub węglowe tarcze hamulcowe pojazdów wyścigowych. Może być również stosowany do konwencjonalnych tarcz stalowych. Znacznie przewyższa specyfikację DOT 4. Dzięki bardzo wysokiej temperaturze wrzenia 312oC umożliwi hamowanie w ekstremalnych warunkach podczas zawodów.

Dodatkowa skuteczność
Hamulce są zasadniczym elementem wpływającym na bezpieczeństwo jazdy również w sportach motorowych oraz w warunkach jazdy wyścigowej i rajdowej. Najbardziej zaawansowany płyn hamulcowy ENEOS, z bardzo wysokim punktem wrzenia na mokro 204oC, wyższym od konwencjonalnych płynów hamulcowych DOT 4 lub DOT 5.1, znacznie wspomoże również hamowanie w mokrych, deszczowych warunkach. Płyny hamulcowe absorbują wilgoć z powietrza, zwiększając w ten sposób ryzyko powstania pęcherzyków pary w układzie hamulcowym. Wysoki punkt wrzenia na mokro płynu hamulcowego ENEOS gwarantuje jego nieściśliwość i bezpieczeństwo użytkownika.

Bezpieczny dla uszczelek, nie powodujący korozji
Płyn jest bezpieczny dla uszczelek i gumowych elementów i nie powoduje korozji w układach hamulcowych.

OPAKOWANIA

Butelka 500 ml

Opinie

Napisz opinię

ENEOS PERFORMACNE RACING BRAKE FLUID DOT4 500ML

ENEOS PERFORMACNE RACING BRAKE FLUID DOT4 500ML

Wyczynowy płyn hamulcowy, dedykowany do motorsportu. Parametrami przewyższa produkty klasy DOT 4.

Koszt dostawy

Brak metod dostawy dla tego produktu.