LIQUI MOLY GWEBE IMPREGNIERUNG 400ML 1594 IMPREGNAT TKANIN I DACHÓW CABRIO

KOS000099

Nowy produkt

Szybko, dokładnie i delikatnie oczyszcza najbardziej typowe zanieczyszczenia takie jak olej i pozostałości smarów, sadzy, ptasie odchody, resztki owadów, brud drogowy itp. z miękkich powierzchni.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNY

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


34,99 zł brutto

-0%

Dodaj do listy życzeń

Opis

POJEMNOŚĆ400ML

Więcej informacji

LIQUI MOLY GEWEBE-IMPRÄGNIERUNG IMPREGNATOR 1594 - ŚRODEK DO IMPREGNACJI TWORZYW SZTUCZNYCHSzybko, dokładnie i delikatnie oczyszcza najbardziej typowe zanieczyszczenia takie jak olej i pozostałości smarów, sadzy, ptasie odchody, resztki owadów, brud drogowy itp. z miękkich powierzchni. Nie jest agresywny dla tworzyw sztucznych wykonanych z poliwęglanu i tylnych okien z PCV, nawet jeśli jest często używany. Dzięki antystatycznym składnikom elektrostatycznym przyciąganie cząsteczek brudu jest zmniejszone, przyczepność jest zmniejszona i usuwanie jest uproszczone.
Najlepiej stosować podczas umycia samochodu.

WŁASCIWOŚCI:
Optymalna ochrona przed wilgocią. Tkaniny stają się elastyczne. Środek wytwarza warstwę, która chroni elementy przed zanieczyszczeniami, smarami, olejami. Uniwersalny do wszystkich rodzajów tkanin. 


ZALETY:

 • Bardzo dobry efekt czyszczenia 
 • Efektu antystatycznego i dlatego brud nie przywiera 
 • Nie niszczy tworzyw sztucznych, (włączając poliwęglan), gumy, szkła, farby lub tekstyliów 
 • Odświeża farbę 
 • Zapobiega przedwczesnemu niszczeniu spowodowanemu warunkami atmosferycznymi 

SPOSÓB UŻYCIA:
Użyć preparatu w niewidocznym miejscu w celu sprawdzenia zgodności kolorystycznej (preparat jest bezbarwny), następnie spryskać powierzchnie z odległości 30cm. Spryskać cienko i równomiernie na powierzchnie czyszczone i, przy użyciu lekkiego nacisku pocierać powierzchnię gąbką, pędzlem lub papierem. Używać czystej wody, aby zmyć rozpuszczony brudu i preparatu pozostałość. Stosować produkt do pielęgnacji samochodów, nie używać bezpośrednio na słońcu lub na powierzchnie, które się nagrzewają! Pod warunkiem właściwego stosowania, produkt nie będzie niszczyć tworzyw sztucznych, gumy, farb, materiałów włókienniczych, szkła lub metalu.

ZASTOSOWANIE:
Używane szczególnie do usuwania brudu i zanieczyszczeń z tkanin i tworzyw sztucznych miękkich powierzchni.

KOD PRODUCENTA:  1594

OPAKOWANIE:   400 ML 

 • Opinie
 • Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Napisz opinię

  LIQUI MOLY GWEBE IMPREGNIERUNG 400ML 1594 IMPREGNAT TKANIN I DACHÓW CABRIO

  LIQUI MOLY GWEBE IMPREGNIERUNG 400ML 1594 IMPREGNAT TKANIN I DACHÓW CABRIO

  8 Inne produkty w tej samej kategorii: