3M FAST CUT PLUS 250ml 50417 (ZIELONA) | Sklep Online Galonoleje.pl Zobacz większe

3M FAST CUT PLUS 250ml 50417 (ZIELONA)

50417S

Nowy produkt

Środek polerski 3M 50417 zachwyca swoją wszechstronnością zastosowania. Została opracowany z myślą o profesjonalnym usuwaniu zarysowań każdego typu z każdego typu lakierów bezbarwnych stosowanych na samochodach.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNY

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


39,34 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Najbliższa wysyłka już
poniedziałek, 18.02.2019 14:00

Opis

POJEMNOŚĆ250ML

Więcej informacji

3M FAST CUT PLUS 50417 (ZIELONA)

Środek polerski 3M 50417 zachwyca swoją wszechstronnością zastosowania. Została opracowany z myślą o profesjonalnym usuwaniu zarysowań każdego typu z każdego typu lakierów bezbarwnych stosowanych na samochodach. Zarówno z powłok fabrycznych jak i lakierowanych. Nadaje się do lakierów MS, HS, SR.

Pasta nadaje się zatem zarówno do kolorów metalicznych i perłowych jak i do klasycznych akrylowych stosowanych często na samochodach transportowych.

Fast Cut Plus jest niezwykle efektywny - maszynowe polerowanie daje efekty w o wiele szybszym czasie niż przy innych pastach polerskich o podobnej klasie ścieralności. Używając środka nie potrzebujemy dodatkowego moczenia gąbki (pada polerskiego) unikamy zatem również rozbryzgu wody - jaki miał miejsce przy używaniu środków starszego typu - dochodzi zatem kolejna zaleta prostota używania.

Pasta FC+ (Fast Cut Plus) jest niesamowicie wydajna - dla przykładu pasta ta profesjonalnemu lakiernikowi czy detailerowi wystarczy na poprawienie stanu kilka samochodów nawet przy dużej ilości ciężkich zarysowań.

FC+ nadaje się do polerowania bardzo poważnych zarysowań, a także pracy z bardzo twardymi lakierami - najczęściej są to starszego typu lakiery oraz lakiery bezbarwne odporne na zarysowania SRC (Scratch Resistant). Praca z tego typu lakierami wymaga użycia środka o mocnej ścieralności jakim z pewnością jest Fast Cut Plus. Przy tego typu lakierach warto użyć twardszego pada polerskiego - 09550 - w kolorze pomarańczowym, aby uzyskać max poziom ścieralności można też użyć futra polerskiego 50390 przeznaczonego do lakierów SRC 133mm.

Fast Cut Plus to zdecydowanie pasta bardzo uniwersalna - odpowiednia do pracy z lakierami typu HS - lakierami tak popularnymi w większości marek samochodowych. FC + jest stosowany  z gąbką poleską 50487, we współpracy z elektryczną lub pneumatyczną maszyną polerską (1500-2500 obr./min). Do ściągnięcia resztek  po polerce używać powinno się ściereczki polerskiej wielokrotnego użytku również w kolorze zielonym o oznaczeniu 60671.

OPAKOWANIE: 250ml

 • Opinie
 • Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Napisz opinię

  3M FAST CUT PLUS 250ml 50417 (ZIELONA)

  3M FAST CUT PLUS 250ml 50417 (ZIELONA)

  Produkty powiązane

  30 Inne produkty w tej samej kategorii: