MASTON TWO 2K LAKIER BEZBARWNY POŁYSK 400ml

20000332-EU

Nowy produkt

DOSTĘPNY

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 4 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 4 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,40 zł.


44,99 zł brutto

-0%

Dodaj do listy życzeń

Opis

POJEMNOŚĆ400ML

Więcej informacji

MASTON TWO 2K LAKIER BEZBARWNY POŁYSK 400ml

Maston 2K Two® to prawdziwa rewolucja. Dzięki nowej technologii 2-Komponentowe malowanie jest tak łatwe i przyjazne dla użytkownika, jak malowanie zwykłą 1-składnikową farbą w sprayu. Po naciśnięciu na dyszę rozpylającą, pod wpływem ciśnienia atmosferycznego i przy obecności drobinek wody w powietrzu, natychmiastowo rozpoczyna się proces chemicznego utwardzania. Dzięki temu powłoka Maston 2K Two® ma takie same właściwości pod względem przyczepności, odporności na zarysowania, korozję, wpływ chemikaliów jak tradycyjne 2-składnikowe systemy farb, w których farba i utwardzacz muszą być wstępnie mieszane.

Powłoka Maston 2K Two® wiąże się prawie z każdą powierzchnią: metal, aluminium, metal ocynkowany, miedź, chrom, drewno, kamień, ceramika, szkło i większość tworzyw sztucznych. Wiąże się również z wcześniej pomalowanymi 1-składnikowymi lub 2-składnikowymi powierzchniami lakierniczymi, takimi jak akrylowee, PU, epoksydowe czy proszkowe. Możliwe jest również użycie na powierzchni wcześniej pomalowanej lakierem Maston 2K Two®. UWAGA: W przypadku malowania powierzchni już pomalowanej zawsze wykonaj test kompatybilności w miejscu niewidocznym, gdyż niektóre farby alkidowe mogą reagować z naszym produktem.

Najważniejszą różnicą w porównaniu z aerozolami o technologii 2-komorowej zawierającymi spoiwo i utwardzacz jest żywotność. Maston 2K Two® nie wymaga aktywacji przez nakłucie części puszki z utwardzaczem. Ma kilkuletni okres przydatności do spożycia, przez który jest zawsze gotowy do użycia, tyle razy, ile potrzeba.
Produkt stwarza możliwości używania wysokiej jakości 2-komponentowego produktu bez użycia skomplikowanego sprzętu, zarówno przez profesjonalistów jak i zwykłych konsumentów. Dzięki użyciu Maston 2K Two® zmniejszasz ilość uciążliwych odpadów, a także oszczędzasz pracy na czyszczenie sprzętu.

 • Opinie
 • Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Napisz opinię

  MASTON TWO 2K LAKIER BEZBARWNY POŁYSK 400ml

  MASTON TWO 2K LAKIER BEZBARWNY POŁYSK 400ml

  3 Inne produkty w tej samej kategorii: