ORLEN HYDROL L-HL 68 5L Zobacz większe

ORLEN HYDROL L-HL 68 5L

OLE001469

Nowy produkt

Oleje hydrauliczne Hydrol® L-HL do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNY

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 3 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 3 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,30 zł.


33,80 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Najbliższa wysyłka już
Jutro 14:00

Opis

KLASA LEPKOŚCIISO VG 68
POJEMNOŚĆ5L
KLASYFIKACJA LEPKOŚCI OLEJÓW HYDRAULICZNYCHHL-68

Więcej informacji

ORLEN HYDROL L-HL 68

Oleje hydrauliczne HYDROL L-HL do hydrostatycznych układów hydraulicznych produkowane są w oparciu o wysokojakościowe mineralne oleje bazowe oraz pakiet dodatków uszlachetniających poprawiających własności przeciwkorozyjne i przeciwutleniające.
 

Zastosowania

Oleje hydrauliczne HYDROL L-HL przeznaczone są do stosowania w nisko i średnio obciążonych układach przeniesienia siły oraz napędu i sterowania hydraulicznego urządzeń z napędem hydrostatycznym, pracujących w umiarkowanych warunkach temperaturowych.
 

Normy, aprobaty, specyfikacje

DIN 51524 cz.1,
Olej został dopuszczony do stosowania w górnictwie i posiada certyfikat wydany przez Główny Instytut Górnictwa uprawniający do oznaczenia wyrobów znakiem bezpieczeństwa
Jakość:
Klasa jakości wg ISO 11158 – HL
Lepkość:
ISO VG: 68
 • Opinie
 • Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Napisz opinię

  ORLEN HYDROL L-HL 68 5L

  ORLEN HYDROL L-HL 68 5L

  4 Inne produkty w tej samej kategorii: