MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA 5L | Sklep Online Galonoleje.pl Zobacz większe

MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA 5L

PŁY000054

Nowy produkt

Koncentrat płynu chłodniczego. Technologia organiczna. Nie zawiera azotanów/aminów/fosforanów

Więcej szczegółów

DOSTĘPNY

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 10 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 10 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,00 zł.


107,50 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Zamów teraz, wysyłka dzisiaj za
Nie czekaj, zamów teraz!

Opis

POJEMNOŚĆ5L

Więcej informacji

MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA

 

Koncentrat płynu chłodniczego.

Technologia organiczna. Nie zawiera azotanów/aminów/fosforanów

ZASTOSOWANIE

MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA jest skoncentrowanym płynem chłodniczym,który należy zmieszać z miękką wodą w celu uzyskania płynu chłodniczego, opartym na monoetylenoglikolu, oraz dodatkach organicznych " technologia AOT.
Zalecany do wszelkich systemów chłodniczych: samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych,statków i silników stacjonarnych.

WŁASNOŚCI

Zawiera składnik zgorzkniający w celu zapobieżenia wypiciu produktu: płyny chłodnicze i odmrażacze mają słodki smak ale są szkodliwe.
Optymalna ochrona układu chłodzenia przed zamarzaniem i korozją. Technologia AOT zapewnia doskonałą ochronę termiczną i skuteczne chłodzenie silnika zapobiegając przegrzaniu. Ta organiczna technologia zapewnia własności antykorozyjne, które utrzymują się w wysokich temperaturach i pomimo starzenia się płynu. Niewielki zużycie inhibitorów korozji pozwalają na dłuższy okres wymiany. Chroni pompę wodną, zapobiega osadzaniu się kamienia. Bezpieczny dla uszczelek oraz gumowych i plastikowych części.

ZALECENIA

Nie należy stosować produktu w czystej postaci. Mieszać z miękką wodą by uzyskać żądany poziom zabezpieczenia przed mrozem:porównaj z tabelą. W celu utrzymania właściwości antykorozyjnych nie należy rozpuszczać poniżej 33%.
Woda do zmieszania: Jeśli to możliwe używać miękkiej wody: maksymalna twardość 35oFr a zawartość chloranów i siarczanów maksymalnie 50ppm. Wymiana:zgodnie z zaleceniem producenta.
Niewolno stosować tego produktu w celu ochrony wody pitnej przed zamarzaniem.

 • Opinie
 • Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Napisz opinię

  MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA 5L

  MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA 5L

  Produkty powiązane

  26 Inne produkty w tej samej kategorii: