MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA 1L | Sklep Online Galonoleje.pl Zobacz większe

MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA 1L

PŁY000077

Nowy produkt

Koncentrat płynu chłodniczego. Technologia organiczna. Nie zawiera azotanów/aminów/fosforanów

Więcej szczegółów

DOSTĘPNY

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 2 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 2 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,20 zł.


21,99 zł brutto

-0%

Dodaj do listy życzeń

Opis

POJEMNOŚĆ1L

Więcej informacji

MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA

 

Koncentrat płynu chłodniczego.

Technologia organiczna. Nie zawiera azotanów/aminów/fosforanów

ZASTOSOWANIE

MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA jest skoncentrowanym płynem chłodniczym,który należy zmieszać z miękką wodą w celu uzyskania płynu chłodniczego, opartym na monoetylenoglikolu, oraz dodatkach organicznych " technologia AOT.
Zalecany do wszelkich systemów chłodniczych: samochodów osobowych, ciężarowych, maszyn budowlanych, drogowych i rolniczych,statków i silników stacjonarnych.

WŁASNOŚCI

Zawiera składnik zgorzkniający w celu zapobieżenia wypiciu produktu: płyny chłodnicze i odmrażacze mają słodki smak ale są szkodliwe.
Optymalna ochrona układu chłodzenia przed zamarzaniem i korozją. Technologia AOT zapewnia doskonałą ochronę termiczną i skuteczne chłodzenie silnika zapobiegając przegrzaniu. Ta organiczna technologia zapewnia własności antykorozyjne, które utrzymują się w wysokich temperaturach i pomimo starzenia siępłynu. Niewielki zużycie inhibitorów korozji pozwalają nadłuższy okres wymiany. Chroni pompę wodną, zapobiega osadzaniu się kamienia. Bezpieczny dla uszczelek oraz gumowych i plastikowych części.

ZALECENIA

Nienależy stosować produktu w czystej postaci. Mieszać z miękkąwodą by uzyskać żądany poziom zabezpieczenia przed mrozem:porównaj z tabelą. W celu utrzymania właściwości antykorozyjnych nie należy rozpuszczać poniżej 33%.
Woda do zmieszania: Jeśli to możliwe używać miękkiej wody: maksymalna twardość 35oFr a zawartość chloranów i siarczanów maksymalnie 50ppm. Wymiana:zgodnie z zaleceniem producenta.
Niewolno stosować tego produktu w celu ochrony wody pitnej przed zamarzaniem.

 • Opinie
 • Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Napisz opinię

  MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA 1L

  MOTUL INUGEL OPTIMAL ULTRA 1L

  Produkty powiązane

  26 Inne produkty w tej samej kategorii: