PLATINUM MAX EXPERT V 5W30 4L Zobacz większe

ORLEN PLATINUM MAX EXPERT V 5W30 4L

OLE000828

Nowy produkt

Najnowszej generacji, syntetyczny olej silnikowy typu Long Life stworzony w oparciu o Complex Protection Formula, gwarantuje optymalną ochronę silnika w każdych warunkach eksploatacji.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNY

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 9 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 9 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 0,90 zł.


92,99 zł brutto

-0%

Dodaj do listy życzeń

Opis

PRZEZNACZENIESAMOCHODY OSOBOWE
KLASA LEPKOŚCI5W30
APROBATYVW 504.00, VW 507.00, MB 229.51, BMW LL-04, PORSCHE C 30
KLASA JAKOŚCI WG KLASYFIKACJI ACEAC3
RODZAJ OLEJUSYNTETYCZNE
POJEMNOŚĆ4L

Więcej informacji

ORLEN PLATINUM MAX EXPERT V 5W30

Najnowszej generacji, syntetyczny olej silnikowy typu Long Life stworzony w oparciu o Complex Protection Formula, gwarantuje optymalną ochronę silnika w każdych warunkach eksploatacji.

Unikalna receptura "mid SAPS" (obniżona zawartość popiołu siarczanowego, siarki i fosforu) zapewnia doskonałe parametry oleju, redukuje ryzyko zużycia zaworów, zapewniając jednocześnie lepszą kontrolę osadów - przyczynia się do redukcji osadów cząstek stałych na filtrach DPF oraz zmniejsza możliwość zatrucia katalizatorów w silnikach z zapłonem iskrowym.

Platinum MaxExpert V 5W30 jest olejem energooszczędnym. Gwarantuje: długie przebiegi między wymianami, długą żywotność silnika i filtrów – dzięki technologii "mid SAPS", ochronę środowiska naturalnego, zmniejszenie zużycia paliwa i oleju, szybki rozruch w niskich temperaturach, czystość silnika poprzez utrzymanie sadzy w zawiesinie, świetną stabilność termiczną i oksydacyjną.

Platinum MaxExpert V 5W30 przeznaczony jest do całorocznej eksploatacji przede wszystkim w silnikach samochodów osobowych i lekkich dostawczych, w nowoczesnych silnikach benzynowych wyposażonych w katalizator oraz wysokoprężnych z turbodoładowaniem i bez posiadających filtry DPF lub TWC.

Produkt ten został opracowany pod kątem spełnienia najnowszych wymagań Volkswagena: VW 504.00/507.00, ale może być także stosowany w silnikach wymagających spełnienia starszych specyfikacji VW.

Oprócz samochodów koncernu Volkswagen’a: Audi, Seat, Skoda, świetnie nadaje się do użycia w samochodach osobowych i terenowych innych producentów.

Rekomendowany do pojazdów spełniających normy Euro 5.

Spełnia wymagania:

VW 504.00/507.00,

Mercedes-Benz 229.51,

BMW Long Life 04,

Porsche C30,

Audi, Skoda, Seat (silniki, co do których producent zaleca oleje typu „mid SAPS” spełniające normę VW 504/507).

 • Opinie
 • Koszt dostawy

  Brak metod dostawy dla tego produktu.

  Napisz opinię

  ORLEN PLATINUM MAX EXPERT V 5W30 4L

  ORLEN PLATINUM MAX EXPERT V 5W30 4L

  Produkty powiązane