SELENIA 20K 10W40 ALFA ROMEO 5l Zobacz większe

SELENIA 20K 10W40 ALFA ROMEO 5L

OLE000798

Nowy produkt

SELENIA 20K ALFA ROMEO to olej silnikowy posiadający w swym składzie dwie bazy syntetyczne i jedną mineralną. Jest to olej do silników wolnossących, turbosprężanych i wielozaworowych.

Więcej szczegółów

DOSTĘPNY

Ostatnie egzemplarze!

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 14 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 14 punktów może być zamienione na jeden bon o wartości 1,40 zł.


149,99 zł brutto

-0%

Dodaj do listy życzeń

Opis

PRZEZNACZENIESAMOCHODY OSOBOWE
KLASA LEPKOŚCI10W40
KLASA JAKOŚCI WG KLASYFIKACJI APISL, CF
APROBATY FIAT 9.55535-G2, VW 505.00
KLASA JAKOŚCI WG KLASYFIKACJI ACEAA3
RODZAJ OLEJUPÓŁSYNTETYCZNE
POJEMNOŚĆ5L

Więcej informacji

SELENIA 20K 10W40 ALFA ROMEO

 

SELENIA 20K ALFA ROMEO to olej silnikowy posiadający w swym składzie dwie bazy syntetyczne i jedną mineralną. Jest to olej do silników wolnossących, turbosprężanych i wielozaworowych. SELENIA 20K ALFA ROMEO doskonale nadaje się do samochodów wyposażonych w katalizator spalin jak również tych, które tankują paliwo ekologiczne.

SELENIA 20K ALFA ROMEO, oprócz cech typowych dla olejów z gamy Selenia, wyróżnia się tym, iż może być stosowana w silnikach o dużej mocy.SELENIA 20K ALFA ROMEO to olej powstały w wyniku połączenia doświadczeń Alfy Romeo i FL SELENIA. Jest to olej do silników "agresywnych", które wymagają dodatkowej ochrony, aby mogły zapewnić pełne bezpieczeństwo podczas sportowej jazdy. Stosowanie oleju SELENIA 20K ALFA ROMEO ogranicza zużycie paliwa i oleju, a ponadto pozwala na utrzymanie silnika w czystości.

Specjalna formuła chemiczna T.U.O. (Tribasic Universal Oil) gwarantuje rozruch silnika w niskiej temperaturze. SELENIA 20K ALFA ROMEO przewyższa w znacznym stopniu jakościowe wymogi określane przez największych producentów, dlatego też może być stosowana we wszystkich silnikach benzynowych wolnossących, turbosprężanych i wielozaworowych, bez względu na markę i pojemność.

  • Opinie
  • Koszt dostawy

    Brak metod dostawy dla tego produktu.

    Napisz opinię

    SELENIA 20K 10W40 ALFA ROMEO 5L

    SELENIA 20K 10W40 ALFA ROMEO 5L